تابستان عزیز

بی نهایت تا مهمونی و دور همی و خوش گذرونی و خنده و شادی!

کلن تابستون دوران خوبیه. واسه همین همیشه فکر می کنم که تا آخر تابستون باید یه تصمیمی بگیرم. همه ی انرژی ها مال تابستونه، خصوصن واسه من که یه زمستون خوابم. همه ی آدما تو تابستون هستن و تابستون که تموم می شه یه عالمه شون می رن. واسه همینه که باید از هر لحظه ی روزای بلند و شبای زودگذر تابستون استفاده کرد. خب درسته هوا داغه و آدم از همه چی متنفر می شه وقتی زیر آفتابه، ولی من همچنان عاشق تابستون و آفتابم و کوتاه هم نمیام.

از هر گونه برنامه ی تفریحی دیگه ای هم واسه پر کردن عصرای دل انگیز تابستون استقبال می کنم. فقط تحرکش زیاد نباشه، من همچنان یک زمستون خواب تنبلم!

/ 6 نظر / 21 بازدید
ماه رقصان

یه آهنگ از گروه بانی ام شنیده بودم قبلا ها که می گفت : هورا هورا ایتس هالیدی! خوش باشی[لبخند]

مهرنوش

پارسال تابستون دور هم بودیم، نه؟ مینوشتیم ... یادش به خیر.چه دور میاد به نظرم!

ترز

خوش به حالت با این تابستونهات! برای من تابستون یعنی بردن بچه به تئاتر و شهر بازی . رفتن به دندانپزشک و هزارتا پزشک دیگه که در طول سال نرفتم. یعنی با زور و فشار دوباره عربی رو دوره کردن تا یادم نره . یعنی مهمونیهای عقب مونده رو گرفتن. یعنی کلاسهای نرفته رو رفتن. یعنی مراقبت بیشتر از همسر و مادر و پدر و ... . تابستون برای من یعنی کار طاقت فرسا خشم پایان ناپذیر و آرزو برای رسیدن پاییز!

بهنام

سلام : ) یه چیزی : تا حالا ندیده بودم آدمی با مداد سبز اینقدر " غر غر " بنویسه!!! [نیشخند]

جیران

نگرانت بودم...خیلی!!!!خوشحالم که دلیل ننوشتنت اینه که داره بهت خوش می گذره.

مریم صفا

وای بهنام... چقدر خوشحالم که دوباره اینجا می بینمت. سلام سلام.. سعی می کنم کمتر غرغر کنم. مهرنوش,‌ منم همین دیروز یاد کلاسامون افتاده بودم. ترز عزیز,‌ غصه نخور, خب واسه یکی هم زمستونا اینطوریه! جیران جونم و ماه خوشگلم بوس بوس بوس.