پيلاتس

در راستای هر چه مفید تر بودن مطالبی که در این زمان اندک می نویسم (منظورم قبل از نویسنده ی آمریکای جنوبی شدن و در میان جماعت انبوهی همکاره)٬‌ باید بگم من دارم کلاس ورزشی می رم که حیفه بقیه رو هم به رفتنش تشویق نکنم.

این ورزش فوق العاده که احتمالن واسه آدم های تنبلی مثل من طراحی شده در واقع در سه حالت ایستاده٬ نشسته و خوابیده انجام می شه. یعنی هیچ بپر بپری نداره که عرق آدم رو در بیاره و از نفس بندازدش. در عوض چنان پدری از آدم در میاره که تا پس فرداش که جلسه ی بعدیه آدم رسمن داغونه!

من که هر چی اراده در وجودم پیدا می شد جمع کردم و سه روز در هفته٬ قبل از کار‌٬ توجه کنید: قبل از کار٬ از ساعت ۷ و نیم * تا ۸ و نیم * می رم سر این کلاس! پیشنهاد می کنم همه ی اونایی که فکر می کنن باید ورزش کنن و نمی کنن یه کم اراده به خرج بدن و برن دنبال این ورزش تنبلی مفید.

اینم سایت پیلاتس که هر چی اطلاعات می خواین کسب کنین: http://www.pilates.ir

* جهت ابراز ارادت به فامیل دورمون!

/ 6 نظر / 2 بازدید
فرشاد

سلام.عاليه. خيلی وقته دنبال همچين وبلاگ هايی هستم. وبلاگ هايی که حرف واسه گفتن داشته باشن تابستاتن ۶۷ معرکه بود. البته برداشت من يک چيز هايی تو مايه های مسعود ده نمکی و مخملبافه. نميدونم منظورت از معلمها امثال ده نمکی و ... هست يا نه. به نظر من راست های طالبانی همشون به درجه استادی رسيدند. چقدر دلم واسه بهار ۷۶ و ياران دبستانی تنگ شده. خفقان جامعه دانشگاهی بد جور بی خوصله مون کرده

فرشاد

شرمنده. نظر قبلی رو اشتباه واسه شما فرستادم.فکر کنم باید حذفش کنید. چون ماله همون وبلاگ نیم هستش

مریم صفا

ديدی فاميل دور که بيخودی لينک نداده بودم! اين آقای فرشاد اينجا واست کامنت گذاشته!

سولی

چیزی شبیه به یوگاست ، پر از حرکات کششی (آساناها).من که کیف میکنم از عضلا پر از درد بعد از هر جلسه یوگا.دقت کردی وقتی شروع میکنی به ورزش کردن چقدر احساس خوش هیکلی میکنی؟حتی اگه تازه شروع کرده باشی. من که اینجوریم.

آذر اسدی

دوست دارم ببينمت، يک آشنای قديمی را دوست دارم ببينم. کسی که روزهای شيطنتم را ديده دوست دارم ببينم تا نصيحتم کند و شايد بتواند آن آذر بی خيال را در من پيداکند و دوباره تحويلم دهد.

گلمریم

من هم يک دوره رفتم پيلاتس، تو اريکه. ولی نميدونم به خاطر حال و هوای اون موقعم بود يا چی که زياد حال نکردم. الببته منم اون موقع کلی دادار دودور کردم و از کلاسی که ميرم داد سخن دادمااا.