سردرد جان

باز این رفیق دیرین، سردرد عزیز، آمده برای ابراز ارادت. هی می گوید که شرمنده است این چند وقته سراغم نیامده. به خدا همش به یادم بوده و به محض این که فرصت کرده به من سر زده است. اگر خدا بخواهد این بار می ماند چند روزی!!! می گوید که خیلی دلش برایم تنگ شده بوده، ولی خب من باید درک کنم دیگر که گرفتار است. باز هم معضرت می خواهد که مدتی نبوده است، ولی اصلن فراموشم نکرده و یک وقت فکر نکنم من را ول کرده رفته! نه، به من صمیمانه ارادت دارد و اصلن فکر دوری از من را هم نمی کند.

من چه بگویم در برابر این همه محبت آخر؟

/ 4 نظر / 3 بازدید
مليکا

مريم جونمممممممم من برای اين که سردرد داری خيلی متاسفم ها و اميدوارم زودتر خوب شی اما از اينا که بگذريم وقتی اشکان اشکالات نگارشی اش رو از شما می پرسه شما احتمالا می دونی معذرت رو چه جوری می نويسن ديگه ؟!! (اين در جواب اون بود که نه خودت ميای نه منو می بری که از شر اين شرايط احرازو... راحت شم!!)

مريم صفا

مليکا جان من بلدم معذرت را چه جوری بنويسم ولی سردرد جان بلد نباشد شايد. به هر حال ممنون از نظر کارشناسی شما!

بچه کوچولوی دلتنگ!

مامانی دوسست دارممممم منم چند روزه اخلاق ندارم يک کمکی دل تنگی دارم ... بازم دوسست دارمم سردرد هم خوشگیه تو رو ميبينه شوککه ميشه، مطمئم. باتمام قوا مريمِ زيبای خندان من باش ش !

nazbaroon

doost e koochak e swweetam, sardadr jan pish e man oon moghe yaaye ke mikhia pishe bashe vo nist va hamishe raje be to harf mizanim, arab begir dokhtaram ke doostan biodarand