پنج شنبه ی سگی

ساعت يه ربع به هشت صبحه و من سر كارم و عصباني. آخه كار من ساعت هشت و نيم شروع مي شه. ولي از اونجايي كه نمي دونم چرا بعضي ها متوجه نيستن زندگي من غير از كار چيزاي ديگه اي هم داره، مجبور شدم زود بيام كه مجبور نباشم تا عصر دير بمونم اينجا. آخه توي خونه مهمون دارم، آخه خسته ام و دلم مي خواد پنج شنبه بعد از ظهرم مال خودم باشه. تازه هنوز رئيس نيومده و من احتمالن مجبورم بعد از ظهرم رو قرباني كنم!

شايد هيچ كدوم اينا دليل عصبانيت نباشه، ولي من عصبانيم. از اينكه گاهي كار كردنامون يه چيزي تو مايه هاي برده داري مي شه عصبانيم. من اين رئيسم رو خيلي دوست دارم، اما دليل نمي شه كه! بعد از يك ماه و نيم تازه تونستم واسش جا بندازم كه من ظهر كه مي شه گرسنه مي شم و بايد ناهار بخورم كه واسه بقيه ي روز جون داشته باشم، اما هنوز نتونستم جا بندازم كه من خارج از اين شركت هم يه كارايي دارم، يه زندگيكي هم هست.

بهم احساس حماقت دست می ده که صبح به این زودی پا شدم اومدم اینجا! و از اون بدتر احساس می کنم یکی داره واسم شکلک در میاره و زبون درازی می کنه که یعنی حالت گرفته شد؟ تا عصر همین جایی تا دیگه تو باشی زرنگ بازی در نیاری.

*************

پ.ن. به اطلاع می رساند ساعت هشت و بیست دقیقه ی صبح رئیس تشریف آوردند و فرمودند یک نفر فوت شده و باید بروند بیمارستان و اینها و ظهر بر می گردند و می توانیم کارهایمان را انجام بدهیم.

خداوندا مرا عقلی عطا فرما تا دیگر ساعت هفت و چهل و پنج دقیقه ی صبح سر کار مشرف نشوم. و در ضمن من خودم تا بعد از ظهر می ماندم٬ لازم نبود این بیچاره را بمیرانی! حالا که به خاطر ما و کار ما میراندیش قرین رحمت خود بفرمایش٬‌ هزینه هایش را کیسون تقبل می کند فکر کنم.

/ 6 نظر / 3 بازدید
ماه رقصان

عزيزکم! من عاشق اين زرنگ بازی هام ! و مريم عصبانی زبل رو هم دوست دارم!

پارسا

دوست عزيز من عاشق اين پسا قبليت درباره پسر خسته و دختر مو اشفته شدم. شما با اين خانم ماه رقصان پستاتون چقدر شبيه همه؟ خدا وکيلی غرض از مزاحمت اين بود دلم براتون تنگ شده بود خدا شاهده! چند بار برا مزخرف های که نوشته بودم کامنت گذاشته بوديد خيلی چسبيد بهم.چون يه جورهايی هم دردی بود. خنده می بينی واز گريه دل غافلی خانه ما اندرون ابر است و بيرون آفتاب

خانم شین

سلام. تو کیسون کار می کنی؟ رشته ات چیه؟

مريم صفا

به پارسا: خانم ماه رقصان سال هاست دوست عزيز تر از جان منه. خب طبيعيه که شبيه هم می شيم. در مورد پسر خسته و دختر مو آشفته هم٬‌ تقديمش می کنم به تو!

مريم صفا

به خانم شين جونم: آره٬ کيسون کار می کنم. رشته ام هم صنايع و MBA بوذه. کار منابع انسانی می کنم.

نيم

شما نمی خواهيد يک لينکستانی چيزی راه بياندزيد از خجالت ما در بياييد؟ ؛)