برای مانی

چقدر دلپذیر است که بدانی آن سر دنیا برادر کوچکی داری که همه ی حرف هایت را می فهمد. برادر کوچکی که آرام آرام بزرگ می شود و هی نزدیک تر می شود به تو و هی بیشتر درکت می کند. برادری که ده سال پیش تو را فهمیده تر٬ با تجربه تر٬‌ هوشمندانه تر٬ و پربار تر تکرار می کند.

عزیز دلم٬‌ به بودنت٬ به لحظه لحظه ی بودنت و رشد کردنت٬ افتخار می کنم. می دانم٬ دنیا به تو هم سخت خواهد گرفت٬‌ می دانم تو هم بارها احساس تنهایی خواهی کرد٬‌ نا امید خواهی شد٬ غصه خواهی خورد... ولی این را هم باور دارم که تو هزاران بار توانا تر از این حرف هایی.

هی پسر٬‌ قوی باش٬ باز هم قوی تر و ایمان داشته باش به آنچه که هستی و افتخار کن به ذره ذره ی آنچه که داری٬ که همه بی نهایت ارزشمندند. و همه را لازم خواهی داشت برای راهی که قطعن انتخاب کرده ای٬‌ حتا اگر درست نشناسی اش. مطمئن باش کنارت خواهیم بود٬ من و همه ی آن دیگرانی که خوب می دانی دوستت می دارند. تو فقط محکم باش و با اراده قدم بردار.

از این دور ها بغلت می کنم و سرم را کلی بالا می آورم که قدم برسد و ببوسمت.

خوب باش و خوشحال.

/ 4 نظر / 3 بازدید
نیم

همین دیروز در مورد مانی تون گفتم به بهاره :)

نازنین

سلام من هم شاید سال دیگه مجبور بشوم ماموریت کاری بیایم ونزوئلا !!!! و از الان نگرانم اخه یه بچه 2.5 ساله دارم ،‌هرچی سعی می کنم افکار منفی نداشته باشم ولی دیشب فکر میکردم اگر من تو این همه رو هوا بودن یکهو یک صانحه هوایی برام پیش بیاد بچه ام چه وضعی پیدا میکنه ،‌منم یه مادرم با منفیترین افکار!!!!

مکین

م م م چیزه! قالب وبلاگت خیلی مبارک و انگار من خیلی دیر فهمیدم و تابلو شدم الان و تو اون غربت این چه رفقای مجازی‌ایه که داری که با ریدر می‌خونن‌ت و .. ایش! [نیشخند] آخ که من با هرگونه برادر کوچیک‌تر از خود داشتگی همذات‌پنداری می‌کنم به ویژه از نوع یکی‌شون این سر دنیا یکی‌شون اون سر بس‌که اون داداش کوچیکه‌ی دردونه‌ی من هم که خیلی دوست‌ش دارم و 8 سال از من کوچیک‌تره و دقیقن در بهترین سال‌های زندگی که دلت می‌خواس باشه و باهاش حال کنی اون سر دنیا، اون نیمه‌ی بالاییِ قاره‌تونه. چه دل پُری داشتم نه؟!