جل الخالق

کسی باورش می شه که مریم تصمیم بگیره بدوه؟ اونم کی؟ وقتی توی سرویسه و داره می رسه خونه! یعنی بعد از کار؟ یعنی واقعن ممکنه؟
بله٬‌ ممکنه! و این جاست که می گن جل الخالق!
 
*******

 امشب شام رفتیم بیرون. یه جایی که آدم واقعن احساس می کرد توی آمریکای جنوبیه! یه عالمه دکه کنار خیابون که تو پیاده رو میز و صندلی چیده بودن و ساندویچ می دادن٬ با انواع سس ها. 

شام آمریکای جنوبی


 

*******

 خوشحالم! بدون هیچ دلیلی٬ بدون اینکه هیچ کار خاصی انجام بدم. حس فوق العاده ایه که هر روز صبح که از در خونه میام بیرون با هوای خنکی که نفس می کشم وارد وجودم می شه.
 
*******
 
خانم های محترم٬ خب چرا حسودی می کنین؟ حالا خوب شد؟ این خانومه ۴ روزه که مریض شده و نمیاد کارای خونه ی ما رو انجام بده. همه چی بماند٬‌ لباس تمیز نداریم بپوشیم!

/ 4 نظر / 3 بازدید
ماه رقصان

خوب خوشحالم شادی و سرحالی و می دوی و می خوری و می گردی!

مهرنوش

سلااااااااام مریم جونم . یه چند وقتی نبودمو وبلاگتو نخوندم.نمیدونستم رفتی. خوشحالم که روزگار بر وفق مراده. خوش بگذره عزیزم بوووووووووووووووووووووووووس

نیم

نمی دونم متوجه تغییر لحن ات هستی یا نه. واقعن خوشحال ام که خوشحالی. این مملکت ما چقدر خراب شده که اون هایی که راضی نیستند و فشار رو تحمل می کنند به محض این که می زنند بیرون پر از انرژی و سرخوشی و شادی می شن. :) یعنی لیافت زندگی رو نشون می دن و ثابت می کنن که تحت فشار بوده که رنجیده بودن. این به من نشون می ده که اشکال اون قدر ها هم از خودِ ما نیست. عجل وضعی شده. اون هم جزایر کاراییب! من فکر می کردم کلی غر بزنی! چه فکر غلطی می کردم.

نیم

خوب خیلی بهتر شد. در واقع درست شد. می گم صندلی پلاستیکی هاش چقدر شبیه ایرانه. اینجا قلیون سرو می کنن؟